RSS
Новости
9 августа 2019, 10:29
З початку року на Дніпропетровщині встановили майже 700 домашніх сонячних станцій
З початку 2019 року домогосподарства у Дніпропетровській області встановили майже 700 приватних сонячних електростанцій.

Це удвічі більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

За півроку власники домашніх СЕС виробили 15,9 млн кВт-год електроенергії.

«За кількістю встановлених домашніх сонячних станцій область займає перше місце, - зазначають в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Дніпропетровської ОДА. - СЕС будують не тільки великі інвестори, а й населення - найбільше домашніх СЕС розташовано на півдні області, який називають "сонячним портом".

Загалом у приватних домогосподарствах Дніпропетровщини працюють 1546 сонячних електростанції загальною потужністю 39,7 МВт.

Власники сонячних електростанцій самостійно задовольняють потреби свого будинку в електроенергії, а надлишок продають за «зеленим» тарифом у загальну мережу.

Раніше повідомлялося, що ПрАТ «НЕК «Укренерго» сплатило 454 млн грн держпідприємству "Гарантований покупець" для компенсації витрат на покупку електроенергії у виробників з відновлюваних джерел за "зеленим тарифом". Ця сума становить близько 30% від загальної прогнозованої суми боргу за липень (1,58 млрд грн).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!