RSS
Новости
9 августа 2019, 10:59
У Британії побудують житловий район з морських контейнерів із "зеленими" дахами
У Британії побудують житловий район з мікробудинків, спроектованих з морських вантажних контейнерів із "зеленими" дахами.

Дозвіл на втілення проекту отримала компанія Fraser Brown MacKenna Architects з англійського Ейлсбері. 

Недороге житло планують зводити на маловикористовуваних ділянках землі, де зараз розташовані гаражі.

Англійське архітектурне бюро розробило проект будинку площею 26,2 кв. метра з морського вантажного контейнера, який обходитиметься дешевше, збиратиметься за межами майданчика і не завдаватиме шкоди навколишньому середовищу. 

 

Економічні мікробудинки зі студією і однією спальнею будуть здаватися в оренду як соціальне житло або житло для студентів.

Енергозбереження забезпечуватиметься теплоізоляцією по всьому периметру контейнера і подвійним склінням з обох фасадів будинку, а система "зелених" дахів з попередньо вирощеного седума не тільки утеплить, але й зробить нові будинки «живими».

"Різнобарвний асфальт і геометричне мощення навколо забудови перетворять район з недостатньо використовуваного "антисоціального" в затишну "домашню зону", - кажуть архітектори.

Для створення плаваючого кафе студія FBM Architects вже використовувала транспортні контейнери, доступність і модульність яких підходить для недорогих і швидких у збірці конструкцій.

Раніше повідомлялося, що в Нью-Йорку з'явиться найвищий в світі модульний готель.  Будівлю заввишки 26 поверхів зведуть з рекордною швидкістю, а крім того, на третину дешевше, ніж в середньому обходяться подібні будівлі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!