RSS
Новости
9 августа 2019, 12:26
У 2019-му році на Дніпропетровщині відкрили ще 9 альтернативних котелень
З початку 2019-го в області запрацювали 9 нових котелень на альтернативному паливі, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Альтернативна енергетика з кожним роком набирає все більшої популярності. Опалення на пелетах значно дешевше за традиційні газ, вугілля та електроенергію. А ще це – внесок в енергонезалежність країни. Адже твердопаливні котельні працюють виключно на дерев’яній тирсі та соняшниковому лушпинні», – розповіли в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.

У 2019-му в області запрацювали 9 нових альтернативних котелень. Вісім опалюють навчальні й медичні заклади, державні установи та житлові будинки. Вони працюють на пелетах. Ще одну котельню звели на птахофабриці у Нікопольському районі. Як паливо там використовують відходи птахівництва.

«Наприклад, нова котельня у Васильківці обігріває 18 окремих будівель. Два котли загальною потужністю 3 МВт забезпечують теплом навчально-виховний комплекс, дитячо-юнацьку спортивну школу, районний відділ освіти й лікарню», – додали в департаменті. 

Дві нові котельні опалюють дитсадки в Червоногригорівській ОТГ. Ще дві відкрили в обласному центрі, одну – на Синельниківщині. На «альтернативку» перевели і школу у Виводовому Томаківського району та дитсадок у Дніпровському – Верхньодніпровського району.

Раніше повідомлялося, що голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха вважає, що "зелені" котельні не мають сплачувати податок на викиди СО2. Україна - єдина у світі держава, що обклала біомасові котельні податком на викиди СО2, проте експерти вважають, що суб’єкти господарювання, що спалюють біомасу, повинні бути звільнені від сплати податку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecolog-ua.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!