RSS
Новости
9 августа 2019, 13:31
Головний німецький виробник згортає виробництво автозапчастин для ДВС і зосереджуеться на електромобілях
Continental AG, один з найбільших в світі виробників автомобільних комплектуючих, перестане інвестувати в запасні частини, необхідні для роботи двигунів внутрішнього згоряння. Замість цього компанія зосередить зусилля на електромобілях.

Важлива ознака електрифікації автоіндустрії — відмова найбільшого в Європі виробника шин і комплектуючих для автомобілів, німецького концерну Continental, вкладати кошти в деталі для двигунів внутрішнього згоряння.

«Наші клієнти все частіше і наполегливіше звертаються до гібридних двигунів, а також до автомобілів на чистій електриці», — заявив Андреас Вольф, голова підрозділу Powertrain компанії, яка в майбутньому буде функціонувати під новим найменуванням — Vitesco Technologies.

Цей перехід до електрики викликаний жорсткими правилами, які вводяться по всьому світу. Міська влада все вимогливіше ставляться до автомобілів на дизельному і бензиновому паливі, все менш терпимі до вантажівок і позашляховиків в центральних районах. У деяких регіонах Каліфорнії вводяться закони про жорсткі норми емісії, відповідні цілям по запобіганню кліматичних змін.

Дивлячись на це, багато автомобільних компаній, зокрема, Volvo та VW — теж анонсували плани по підвищенню продажів електромобілів і розширенню їх модельного ряду, будь то гібриди або електрокари з акумуляторами.

Думок про те, коли саме відбудеться тектонічний зсув у бік електричного транспорту, безліч. Позиція Continental важлива тому, що виробники комплектуючих досі вели себе обережно — якщо вкласти дуже багато капіталу в розробку нових запчастин і зробити це занадто рано, можна забити склади незатребуваним товаром і понести збитки.

Дії Continental показують, що процес електрифікації дійшов і до великих виробників автокомпонентів. Якщо ці компанії хочуть вижити і задовольнити потреби автовиробників, їм доведеться змінюватися слідом за виробниками.

Continental робить це обережно: компанія, приміром, не збирається випускати твердотільні батареї, тому що, за словами Вольфа, ринок ще не дозрів для цієї технології. Але компанія готова скорочувати інвестиції в гідравлічні компоненти — інжектори і насоси для бензинових і дизельних двигунів. Все це призведе до серйозних змін всередині концерну.

Раніше повідомлялося, що німецький виробник Continental розробив інноваційну 48-вольтіну систему приводу з електродвигуном.  За даними компанії, система включає в себе електромотор з водяним охолодженням потужністю 30 кВт і оптимізовану електроніку. Агрегат здатний працювати виключно в електричному режимі на швидкості до 90 км / год.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!