RSS
Новости
9 августа 2019, 14:41
Армія США замовила суперкомп'ютер IBM в контейнерному виконанні за 12 млн.дол.
Сучасна війна все більше опирається на цифрові дані і супроводжується великими масивами інформації, з якими звичайні комп’ютери вже не справляються. Тому армія США придбала суперкомп'ютер IBM, який буде поміщений в транспортний контейнер з можливістю перевезення і швидкого розгортування біля театру воєнних дій.

Обчислювальна машина, вартістю 12 млн.доларів, матиме потужність у 6 петафлоп.

"Система володіє значним потенціалом для підтримки важливих з військової точки зору завдань, які було неможливо виконувати за допомогою суперкомп'ютерів, встановлених на стаціонарних об'єктах", - відзначили в Міністерстві оборони.

Оскільки суперкомп’ютер вимагає постійного безперебійного живлення дуже малоймовірно, що її будуть застосовувати безпосередньо на полі бою, але її можна розмістити поруч із зоною бойових дій. США мають сотні військових баз по всьому світу (за станом на 2015 рік близько 800 баз в більш ніж 70 країнах), які могли б стати підходящою локацією  для такого обладнання.

контейнер

Найімовірніше, цей проект буде тісно пов'язаний з програмою Distributed Common Ground System (DCGS-A), який включає в себе програмне забезпечення, комп'ютерні мережі підвищеної надійності і датчики, і стане для армії основною інформаційної системи для обробки даних, а також аналізу поширення відомостей про пересування військ противника, погодних умов, місцевості.

Крім того, у наступному році американські військові планують розгорнути масштабований модульний центр обробки даних на своїй військовій базі в Англії. Водночас, Агентство національної безпеки вже експлуатує декілька дата-центрів рівня Tier III, зокрема в Північному Йоркширі (США) та на Близькому Сході в Бахрейні. Нещодавно з'явилася інформація про наміри будівнитства ще двох модульних дата-центрів  в Іраку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: datacenterdynamics.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое