RSS
Новости
9 августа 2019, 19:52
Японці планують побудувати електричний танкер до 2021 року
Чотири великі японські компанії - Asahi Tanker Co., Ltd., Exeno Yamamizu Corporation, Mitsui O.S.K. Lines Ltd., і Mitsubishi Corporation - об'єдналися для надання «нових інфраструктурних послуг» галузі морських перевезень. Мова йде про технології в області електрифікації морського транспорту. Їх недавно створена компанія, e5 Lab. Inc. буде працювати над розвитком і просуванням більш широкого використання нових типів морських суден.

Перед судноплавною галузю Японії стоїть ряд викликів, зокрема, необхідність зниження викидів парникових газів, які e5 Lab покликана спробувати вирішити шляхом об'єднання технологій, ноу-хау та інших можливостей своїх чотирьох основних акціонерів, сказано в заяві компаній.

Першою метою e5 Lab буде будівництво першого в світі танкера з нульовим рівнем викидів до середини 2021 року.  Танкер буде представляти собою судно прибережного плавання, що працює від батарей великої ємності.  Планується, що воно буде курсувати в Токійській затоці.

Компанія також планує розробити інші види судів з електричним приводом.  Крім того, e5 Lab буде активно сприяти електрифікації, як прибережних, так і океанських суден, а також об'єднає технології, людські ресурси та оперативні ноу-хау, необхідні для досягнення мети скорочення викидів парникових газів в морському судноплавстві на 50%.

Раніше повідомлялося, що компанія Bowman Power Group винайшла генератор для кораблів, який перетворює вихлопи в електрику.  Він дозволяє водному транспорту скоротити на 7,8% в рік витрати на паливо.  Це означає, що установка генератора не тільки зберігає навколишнє середовище, але ще і окупається приблизно за 2,3 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое