RSS
Новости
9 августа 2019, 20:33
IFC може виділити ОТП Лізинг Україна до 40 млн долл. на проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії
Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить до групи Світового банку, може виділити компанії ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) кредит еквівалентом до $ 40 млн на термін до п'яти років, з дворічним пільговим періодом, повідомляється на сайті IFC.

Згідно з повідомленням, отриманий ОТП Лізинг Україна кредит в повному обсязі буде спрямований на проекти з енергоефективності та поновлюваних джерел енергії.  Зокрема, IFC може надати ОТП Лізинг Україна $ 20 млн власних кредитних коштів і ще $ 20 млн від Clean Technology Fund ( "IFC-CTF") або в рамках іншої змішаної програми фінансування, що здійснюється IFC.

Крім цього, буде також розглянута можливість залучення ще $ 10 млн від третього потенційного кредитора, завдяки його участі загальна сума кредиту може бути збільшена до $ 50 млн, говориться в повідомленні.

IFC нагадує, що в грудні 2018 року компанія запустила в Україні чотирирічну програму "Зелені фінанси України", спрямовану на розвиток нових областей "зеленого фінансування" для залучення інвестицій в проекти з енергоефективності та відновлюваних джерел енергії в країні.

Раніше повідомлялося, що ЄБРР спільно з IFC нададуть фінансову підтримку для модернізації київського теплоенергетичного комплексу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!