RSS
Игры
16 августа 2019, 17:52
Тарифи на електроенергію для промислових підприємств у країнах Європи нижчі, ніж в Україні. Порівняймо разом – тест від еlektrovesti.net
ElektroVesti використали дані НЕК "Укренерго" і підготували для вас гру по вартості електроенергії для промислових споживачів у різних європейських країнах.

З 1 липня в Україні почала діяти нова модель ринку електроенергії. Проте через місяць після реформи енергоринку виявилося, що тарифи на електроенергію для промислових підприємств зросли в середньому на 20-25%. Це привело до протесту працівників феросплавних заводів під стінами НЕК «Укренерго» та НКРЕКП.

Всеволод Ковальчук, керівник НЕК «Укренерго» на прес-конференції 14 серпня повідомив, що вартість електроенергії, як товару для промислових підприємств без урахування ПДВ та витрат транспортування на даний момент, становить 1700 грн за МВт/год. За даними Укренерго, це дорожче ніж вартість, яку сплачують за електроенергію промислові підприємства в європейських країнах.

Ми звернулись до НЕК «Укренерго» щодо тарифів на електроенергію для промислових підприємств в інших країнах і на основі цих даних склали для вас тест. Спробуйте відгадати в якій країні діють вказані тарифи за МВт/год.

Примітка:
- використано дані надані НЕК «Укренерго»
- курс євро взято станом на 16.08.2019

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое