RSS
Новости
23 августа 2019, 11:31
Держенергоефективності в серпні відшкодувала позичальникам "теплих кредитів" понад 100 млн грн
Держагентство з енергозбереження та енергоефективності в серпні поточного року відшкодувала домогосподарствам і ОСББ, які скористалися "теплими кредитами" у 2019 році більше ніж 100 млн гривень, повідомила прес-служба відомства на сторінці в Фейсбук,

Повідомляється, що близько 53 млн грн пішли на компенсації "теплих кредитів" для ОСББ, понад 50 млн грн - на утеплення приватних будинків, майже 2 млн грн - на твердопаливні котли.

Крім того, у відомстві зазначили, що всього в поточному році з держбюджету учасникам програми було виплачено вже 200 млн гривень. З початку дії програми у 2014 році урядом було відшкодовано 2,6 млрд гривень.

Держенергоефективності в серпні 2019 року уклало договір про співробітництво з Ощадбанком, ПриватБанком і Укргазбанком в рамках програми "теплих кредитів", які видаються громадянам в якості співфінансування проектів з енергозбереження.

Нагадаємо, що Держенергоефективності підписало договір з ПриватБанком щодо запуску «теплих кредитів» в цьому році.

Раніше ЕлектроВісті писали, що близько 2 млрд євро інвестовано в енергоефективність та «чисту» енергетику України за 2014-2018 роки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!