RSS
Новости
23 августа 2019, 13:01
Risen Energy побудує новий завод з виробництва гетеропереходних фотоелементів і сонячних батарей
19 серпня в повіті Нінхай, що входить в міську агломерацію Нінбо (провінція Чжецзян, Китай), відбулася церемонія закладки першого каменя в фундамент нового заводу з виробництва високоефективних гетеропереходних фотоелементів і сонячних батарей компанії Risen Energy Co., Ltd. продуктивністю 2,5 гВт.

Сукупний розмір інвестицій в будівництво нового заводу площею 137 000 кв метрів становить 3,3 млрд юанів (близько 467 млн ​​дол. США). За прогнозами, після закінчення будівельних робіт у 2021 році та виходу на повну продуктивність, дохід від реалізації продукції нового підприємства складе 5 млрд юанів (близько 710 млн доларів США).

У гетеропереходних сонячних батарей є кілька переваг: вони менш схильні до деградації від впливу сонячних променів, а також мають відмінний низькотемпературний коефіцієнт. За попередніми розрахунками, ефективність гетеропереходних фотоелементів від Risen Energy буде перевищувати 23%.

Раніше ЕлектроВісті писали, що у компанії Panasonic заявляють про серйозний намір використовувати гетероструктурну технологію під час виробництва сонячних елементів і прагнення досягти ефективності рівня ++.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!