RSS
Новости
23 августа 2019, 20:33
UDP Renewables і іспанська Acciona почали будівництво СЕС 17,7 МВт в Одеській області
UDP Renewables спільно з іспанською компанією Acciona Energia Global приступили до реалізації проекту сонячної електростанції "Арциз-Солар" потужністю 17,7 МВт (с.Павлівка Арцизький р-н, Одеської обл.)
 

Проект реалізує компанія "Метрополія", яка ще в кінці 2017 року звернулася в Арцизську райдержадміністрацію з метою вибору земельної ділянки.

UDP Renewables є частиною UFuture Investment Group з головним офісом в Брюсселі, яка була створена восени 2017 року.

У червні 2018 року UDP Renewables повідомила про домовленість з іспанською Acciona Energia Globalо про спільний проект розширення Димерської СЕС до 57,6 МВт шляхом введення другої, третьої і четвертої її черг.  Першу чергу станції потужністю 6 МВт UDP Renewables ввела в вересні 2017 року.  В даний час Acciona виступає єдиним учасником цього проекту через Dymerka Solar Poland.

Крім того, Антимонопольний комітет України спочатку березня дозволив польській компанії Dymerka Solar Poland Sp.  z o.o (підконтрольна іспанській Acciona Energia Global) придбати понад 50% проекту СЕС "Арциз-Солар" компанії UDP Renewables.

Як раніше повідомлялося, UDP Renewables і Acciona Energia Global також мають намір реалізувати проект СЕС "Гудзівка-Солар" (Ізмаїл) потужністю 26 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!