RSS
Новости
23 августа 2019, 21:41
Lexus назвав дату прем'єри першого серійного електрокара (ФОТО)
Lexus покаже свій перший серійний електрокар під час автомобільної виставки в японському Токіо восени 2019 року.

Перший серійний електромобіль від японського автовиробника призначений для їзди містом. Це компактна, але висока модель.

Новинка має футуристичний дизайн. Імовірно, дизайнери взяли за основу концепт моделі LF-SA 2015 року. В салоні електромобіля встановлено кілька екранів, які є основою для оновленої мультимедійно-розважальної системи.

Нові електромобілі розроблено на платформі Toyota, яка є материнською компанією Lexus. У планах виробників — представити споживачеві десять електричних моделей до 2025 року.

Також у Lexus розповіли про плани обладнати колеса електромоторами, але розробники визнають, що таке нововведення буде втілено не скоро. Вони впевнені, що чотири колеса, які рухатимуться незалежно одне від одного, забезпечать кращу динаміку автомобілю, що в свою чергу покращить його керованість.

Раніше повідомлялося, що Toyota і Lexus зроблять електричними всі свої моделі до 2025 року. 10 електромобілів на акумуляторах з'являться близько 2020 року, всі інші - до 2025. Перші поставки будуть призначені для китайського ринку. Також в планах компанії продавати електромобілі в Японії, Індії, Європі та США.  До 2030 року Toyota запланувала щорічно продавати 5,5 млн електромобілів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: racurs.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!