RSS
Новости
30 августа 2019, 13:03
Tesla з випередженням графіка запустила власну програму автострахування, в той же день вона «зламалася»
Останні кілька років час від часу в мережі з'являлися різного роду повідомлення, що відомий виробник електромобілів Tesla виношував ідею запуску власної програми автострахування. У квітні Ілон Маск анонсував запуск програми страхування з гнучкими тарифами на 20%, а то і на 30% нижче середніх по ринку завдяки стандартному пакету функцій безпеки і системі Autopilot. Спочатку запуск сервісу планувався на 2020 рік, але 28 серпня приблизно о 15:00 за каліфорнійським часом на офіційному сайті Tesla несподівано з'явився відповідний розділ, присвяченій новій послузі страхування.

Для початку зазначимо, що Каліфорнія стала першим і єдиним штатом доступності послуги, хоча Tesla обіцяє згодом поширити її на інші штати США. І Tesla обіцяла клієнтам можливість купувати страховий поліс «всього за одну хвилину». Але не встиг сервіс заробити, як з ним відразу ж почалися проблеми.

О 18:49 вечора по EST (у нас вже було 1:49 29 серпня) Tesla написала в твіттері, що «вносить деякі оновлення, що стосуються Tesla Insurance», і що послуга «скоро повернеться в онлайн». Через 17 хвилин компанія опублікувала ще одне повідомлення, що відбувається «оновлення алгоритму». Це ж повідомлення висвічувалося по посиланню, яка спочатку вела на міні-сайт Tesla Insurance.

І сабреддіт Tesla, і форуми власників автомобілів Tesla рясніють повідомленнями від людей, які стверджують, що страхові внески виявилися вищими, ніж було обіцяно (на 20-30% нижче, ніж у звичайних страхових компаній). Справедливості заради, більшість цих незадоволених власників не надали доказів завищених ставок, на які вони скаржилися.

Представник Tesla повідомив, що ці дві події (збій і скарги на завищені ставки) дійсно пов'язані між собою. Компанія заявила, що виявила «помилки», які впливали на розрахунок ставок для деяких клієнтів, але більше ніяких подробиць не надала.

Раніше Маск розповідав, що умови будуть підбиратися для кожного індивідуально на підставі зібраної інформації. Дисципліновані і обережні водії сплачуватимуть за страховку мінімум, а «лихачам» доведеться або розщедритися за високий ризик, або почати водити обережно.

29 серпня о 20:00 за EST (у нас була глибока ніч 30 серпня) послуга Tesla Insurance знову запрацювала в нормальному режимі і поки ніяких нових скарг не надходило. Так, Tesla Insurance - це абсолютно новий продукт, компанія Ілона Маска все-таки виходить на новий ринок, а запуск нових продуктів найчастіше не проходить гладко, особливо якщо запуск цей прискорений. За підсумками другого кварталу Tesla, незважаючи на рекордні поставки автомобілів, не змогла повернутися до прибутку і зараз робить все, щоб зробити це в нинішньому кварталі. Нещодавно компанія також запустила в США доступний сервіс оренди сонячних панелей з безкоштовним встановленням і платним демонтажем в прагненні поліпшити результат енергетичного напрямку, який показав спад за підсумками минулого кварталу.

Раніше ЕлектроВісті писали, що з Tesla вирішив звільнитися ще один керівник. Мова йде про керуючого з якості виробництва Еріке Перселле.

Нагадаємо, зовсім нещодавно про таке своє звільнення з компанії повідомив головний інженер Джей Бі Штробіль, а також глава європейського офісу Tesla Яне Уміке.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое