RSS
Новости
30 августа 2019, 15:46
У Нідерландах почали будувати острови з сонячних електростанцій
У Нідерландах на Андейкському водосховищі розпочали будівництво найбільшого у світі архіпелагу островів з сонячних електростанцій. Розташовані на водній поверхні у вигляді ділянок суші 73500 фотоелектричних панелей завдяки трекерній системі слідкуватимуть за сонцем.

«Система стеження складається з трьох спеціальних буїв, які тросом прикріплюються до якоря, - пояснюють розробники. - Трос виконує дві функції: утримує всю «сонячну» конструкцію на одному місці і повертає її, спрямовуючи панелі до сонця – ми створили спеціальний алгоритм, який спрямований на контроль положення площини панелі і регулювання її за необхідності».

остров

На першому етапі встановлять три острова діаметром 140 метрів. Щоб не порушувати тонку і складну екологічну систему водосховища, сонячні панелі не будуть займати більше половини поверхні води. 

У архіпелазі сонячні панелі будуть максимально захищені від поганих погодних умов, якими славиться Андейкське водосховище. В ході випробувань пілотна СЕС витримувала пориви вітру, швидкість яких сягала 96 км/год. Охолоджувати панелі буде вода.

Три сонячні острови планують ввести в експлуатацію у листопаді 2019 року. Керівники проекту вирішили запусти СЕС після закінчення міграції птахів. 

Передбачається, що потужності трьох плавучих сонячних станцій повинно вистачити для задоволення енергетичних потреб 10 тисяч сімей. 

 Як повідомлялося, у Нідерландах відкрили найбільшу в світі велопарковку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!