RSS
Новости
30 августа 2019, 17:34
АББ отримала контракти на поставку інфраструктури для зарядки для електричних автобусів у Сінгапурі
Компанія АББ отримала контракти на постачання інфраструктури для зарядки 40 одноповерхових електричних автобусів, які з’являться на дорогах Сінгапуру на початку 2020 року. Замовлення були зроблені компаніями BYD Singapore та ST Engineering Land Systems.

Поставка АББ для 20 одноповерхових електричних автобусів компанії ST Engineering включає 4 зарядні пристрої потужністю 450 кВт з установкою, будівельними роботами, проєктним менеджментом та введенням в експлуатацію. На основі платформи зарядки на зупинках (OppCharge), це рішення дозволить швидко заряджати електричні автобуси менше, ніж за 10 хвилин на ключових розв’язках, завдяки автоматизованому підключенню на даху.

бус

Для компанії BYD АББ поставить 10 систем нічної зарядки потужністю 150 кВт, які надають інтелектуальне та економічно ефективне рішення для зарядки парку з 20 електричних автобусів вночі. Послідовно можна підключити для зарядки 2 електричні автобуси, припарковані у депо, що дозволяє повністю зарядити всі 20 автобусів і за 4,5 години підготувати їх до роботи протягом дня.

Френк Мюлон, керівник всесвітнього бізнес-підрозділу компанії АББ з інфраструктури для зарядки електромобілів, зазначив: «Ми пишаємося тим, що разом з нашими партнерами беремо участь у зміні ландшафту електричного транспорту Сінгапуру. Міста швидко розвиваються та зростають, а ми перебуваємо на передовій революції електричного транспорту, надаючи більш екологічно чисті, системні варіанти перевезень, і ми впевнені, що наші провідні в галузі технології продовжуватимуть відігравати передову роль у зростанні впровадження електричного транспорту в Сінгапурі».

Як повідомлялось, Запоріжжя планує закупити 10 електробусів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!