RSS
Новости
30 августа 2019, 20:32
«ДТЕК ВДЕ» у першому півріччі збільшила відпуск електроенергії на 64,3% до 553,9 млн кВт-год
Компанія «ДТЕК ВДЕ» у першому півріччі відпустила в ОЕС України 553,9 млн кВт-год, що перевищило на 64,3% результат аналогічного періоду минулого року, про це повідомляється в звіті енергохолдингу ДТЕК.

Основні чинники, що вплинули на виробничі показники: початок роботи Нікопольської СЕС 1 березня потужністю 200МВт, повністю введено в експлуатацію 26 турбін Причорноморського вітропарку, Трифонівська СЕС збільшила відпуск е/е на 1,7%.

Ключові проекти першого півріччя 2019р: завершено будівництво Нікопольської СЕС, триває будівництво Приморського вітропарку, Орлівської ВЕС, Покровської СЕС. Планують побудувати Тилігульську ВЕС потужністю 500 МВт. Також компанія здійснює активний девелопмент трьох проектів у сонячній енергетиці загальною потужністю 390 МВт: Васильківська, Павлоградська та Троїцька геліоелектростанції. Реалізація цих проектів запланована на 2020р.

Раніше повідомлялося, що Україна з 2014 року отримала 3,3 млрд євро інвестицій в сферу відновлюваної енергетики (ВДЕ).  Про це повідомив радник голови Держенергоефективності з питань міжнародного співробітництва Костянтин Гура.  За його словами, для виконання Енергетичної стратегії України до 2035 року потрібно залучити додатково близько 30 млрд євро.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое