RSS
Новости
30 августа 2019, 22:43
У Китаї побудували завод для виробництва електрокарів, який виглядає як музей сучасного мистецтва. (Фото)
Новий завод був побудований за проектом відомої архітектурно-дизайнерської компанії Snøhetta, при цьому комплекс включає в себе центр обслуговування клієнтів, випробувальний полігон і засклений атріум, з якого відкривається панорамний вигляд на заводський цех.

Автовиробник Polestar, який належить Volvo Car Group і Zhejiang Geely Holding, побудував у Ченду (Китай) завод, на якому збиратиме всі свої моделі, включаючи карбонове гібридне купе Polestar 1, «батарейний» седан Polestar 2 і майбутній електричний позашляховик Polestar 3.

 Новий завод був побудований за проектом відомої архітектурно-дизайнерської компанії Snøhetta, при цьому комплекс включає в себе центр обслуговування клієнтів, випробувальний полігон і засклений атріум, з якого відкривається панорамний вигляд на заводський цех.

 Електромобілі Polestar будуть офіційно доступні для покупки в США, Канаді, Китаї, Німеччині, Бельгії, Швеції, Норвегії, Нідерландах і Великобританії, при цьому збирати їх будуть виключно в Китаї.

 Виробництво першої моделі вже стартувало і перші покупці отримають її вже до кінця поточного року. Компанія розраховує збирати близько 500 примірників Polestar 1 на рік і 1500 штук протягом трирічного циклу, оскільки мова йде про преміальні моделі вартістю €130,000-€150,000 ($160,000-$185,000). 

 Зазначимо, що дводверне чотиримісне купе Polestar 1 - це гібрид з сумарною потужністю 600 к. с. і обертовим моментом 1000 нм. Дволітровий бензиновий двигун приводить в рух передні, а пара електродвигунів — задні колеса. Від батареї ємністю 34 кВт/год гібрид може проїхати до 150 км в повністю електричному режимі — це рекорд для серійних гібридних автомобілів. 

У свою чергу електричний седан Polestar 2 отримав пару електродвигунів потужністю 300 кВт і батарею на 78 кВт, яка забезпечує запас ходу 500 км за циклом WLTP. Стартова вартість становитиме €59,900 для Європи і $63,000 для США ($55,500 після пільг), через 12 місяців після початку продажів електромобіль можна буде придбати за ціною від €39,900.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!