RSS
Новости
6 сентября 2019, 16:37
Батареї Tesla Powerwall живлять мобільні телекомунікаційні системи Зімбабве під час перебоїв в подачі електроенергії
У Зімбабве широко застосовуються цифрові технології для здійснення фінансових операцій, але країна схильна до частих перебоїв в подачі електроенергії, під час оператори зв'язку використовують "брудні" дизельні генератори для підтримки своєї активності, або ж взагалі перестають працювати. Тому зімбабвійський оператор мобільного зв'язку Econet Wireless Ltd вирішив використовувати батареї Tesla Powerwall 2 для забезпечення живлення своїх базових станцій.

В ході цієї програми планується встановити по два блоки батарей на кожній вишці стільникового зв'язку. Всього ж в рамках проекту буде інстальовано 520 батарей Powerwall, що на сьогодні є найбільшим проектом для Tesla в сфері телекомунікацій. З огляду на, що Econet управляє близько 1300 базовими станціями по всій країні, існує велика ймовірність того, що ці 520 акумуляторів стануть початком більш масштабної ініціативи.

Пан Мойо, чия компанія займається установкою батарей Tesla, також зазначив, що якщо проект в Зімбабве виявиться успішним, аналогічну модель можна буде застосовувати і в інших регіонах. Наприклад, Замбія і Демократична Республіка Конго також потерпають від регулярних відключень електроенергії.

У Econet розповіли, що батареї Powerwall 2 налаштовані таким чином, що вони будуть включатися тільки в тому випадку, якщо сонячні панелі, встановлені на базових станціях, не виробляють достатньо електроенергії. Накопичувачі Tesla зможуть забезпечувати живленняхарчування однієї вишки протягом 10 годин.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!