RSS
Новости
6 сентября 2019, 20:34
У порту Південний офіційно відкрили зерновий термінал MV Cargo
Сьогодні, 6 вересня, в морському порту Південний відбулося офіційне відкриття зернового терміналу MV Cargo - одного з найбільших інфраструктурних проектів у портовій галузі України.
 

Загальний обсяг одноразового зберігання - 290 тис. тонн. Проектна перевалочна потужність терміналу становить до 5 млн тонн на рік.  Потужності терміналу представлені 14 силосами по 15 тис. тонн від компанії GSI і бетонним покриттям складом загальною ємністю до 80 тис. тонн зернових.

Нагадаємо, що компанія Cargill (США), Адміністрація морських портів України (АМПУ) і ТОВ "М.В. Карго" в серпні 2015 року підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект в МТП "Південний".

Cargill в лютому 2016 року підписала з "М.В. Карго", що оперує в порту "Південний", інвестугоду, згідно з якою вона вирішила інвестувати 100 млн дол. в будівництво зернового терміналу.  Сторони формалізували свої наміри шляхом підписання договору про придбання компанією Cargill 51% -вої частки "М.В. Карго".  За їхніми оцінками, перевалочні потужності, а також 16-метрова глибина біля причалу дозволять терміналу обробляти до 10% всього українського експорту зернових.

Перший пусковий комплекс терміналу був офіційно введений в експлуатацію 1 червня 2018 року.

У березні 2019 року термінал перевалив перший мільйон тонн зернових.

Раніше повідомлялося, що в порт "Південний" прибуло судно з вугіллям марки "Г" для ТЕС ДТЕК.  На борту балкера W-Ace - 88 тис. тонн вугілля, доставленого з Колумбії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое