RSS
Новости
13 сентября 2019, 21:29
Siemens Gamesa проведе випробування найдовшої лопасті вітряної турбіни
Компанія Siemens Gamesa Renewable Energy (SGRE) почала монтаж найбільшого в світі випробувального стенду для найдовших лопастей вітряних турбін.

Випробуванню піддасться 94-метрова запчастина, саме для неї знадобилася якісно новий випробувальний майданчик — у датському Ольборзі.

Siemens Gamesa запланував провести повномасштабні випробування наступного покоління лопастей ротора SGRE, і в разі успішного їх завершення вітряна лопасть буде змонтована і запущена в експлуатацію вже наприкінці 2019 року.

Інвестиції в науково-дослідні роботи, на думку керівництва Siemens Gamesa Renewable Energy, повинні допомогти знизити ризик збою устаткування і підвищити ККД вітрових електростанцій. Нова лопасть для вітряка має в довжину 94 м — метраж можна порівняти хіба що з футбольним полем.

Керівництво Siemens Gamesa не має наміру знижувати обсяг капіталовкладень в дослідження і розробки, адже в перспективі нові ідеї і розширене тестування окупаються. Як мінімум, вони перетворюються в додаткову економію для клієнтів SGRE, а це вже немало. Ретельне продумування деталей дозволяють німецькому виробнику значно знизити ризик виникнення технічних проблем і забезпечувати підрядників інноваційними і надійними вітряними турбінами.

«Перші випробування будуть проводитися на лопастях довжиною 94 метри для морської вітрової турбіни SG 10.0-193 DD — довжина її майже дорівнює довжині футбольного поля. Однак ми будуємо випробувальний стенд для того, щоб дізнатися як себе поведуть на практиці лопасті нової довжини», — пояснює Вісенте Гарсія-Муньос, голова ВТК в SGRE.

Гігантський випробувальний стенд, побудований у данському місті Ольборзі, зміцнять частою армованою сіткою з більшою щільністю, ніж фундамент вітрової турбіни. Випробування гігантської 94-метрової лопасті має довести, що запчастина дійсно надійна протягом всього терміну своєї служби (при повному дотриманні правил техніки безпеки і норм експлуатації).

Раніше повідомлялося, що Siemens Gamesa представила офшорну вітрову турбіну потужністю 10 МВт.  За інформацією виробника, 20 таких машин за рік справлять кількість електроенергії рівне річному споживанню такого міста як Ліверпуль.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pronedra.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!