RSS
Новости
20 сентября 2019, 10:20
Український студент готує до запуску лінію з переробки опалого листя на папір
Студент Київського національного університету ім. Т. Шевченка Валентин Фречка готує до запуску лінію з переробки опалого листя на папір.

Проект, який здобув "золото" на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій Міністерства освіти і науки України, вирішили реалізувати у промислових масштабах.

"Технологія виготовлення паперу з опалого листя RE- leaf, яку я розробив ще будучи школярем, успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні і готова до промислового виробництва, - розповідає першокурсник столичного вишу. - Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини – виготовлений папір справді якісний. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний. А ще ми зрозуміли, що ми не ідеальні, і що ми повинні здійснити ще низку робіт для удосокналення технології, але саме у цьому і полягає кайф, який я відчуваю - це робити щось глобальне, інноваційне і працююче".

За словами Валентина Фречки, наразі залишилось удосконалити певні деталі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!