RSS
Новости
20 сентября 2019, 22:40
В Америці провели нещадні краш-тести Tesla Model 3. Відео
Електрокар Tesla Model 3 отримав вищу нагороду за безпеку після нещадных краш-тестів в Америці. Відео з випробуваннями автомобіля опублікував на YouTube-каналі Інститут страхування безпеки на дорогах (IIHS).

Відомо, що Model 3 отримала "вищі оцінки за всі вісім тестів, що охоплюють ударостійкість, захист пасажирів, запобіганням зіткнень і тест системи фар". Крім того, в електромобілі відзначили підвищений захист від перевертань – це забезпечує батарея під підлогою, яка знижує центр ваги.

"Транспортні засоби з альтернативними трансмісіями набули своїх прав", - сказав у своїй заяві на сайті IIHS головний дослідник інституту Девід Зубі. "Під час вибору автомобіля немає сенсу жертвувати безпекою, щоб знизити викиди вуглекислого газу".

Згідно із заявою IIHS: "Кузов Model 3 добре витримав один з найскладніших краш-тестів Інституту – фронтальне зіткненням зі сторони водія".

 
 

В інституті також зазначили, що це лише другий електрокар, який отримав найвищі відмітки після проходження краш-тестів і потрапив до списку II Top Safety Pick+. Першим був Audi e-tron. 

Раніше повідомлялося, що Tesla Model 3, пройшовши випробування у фронтальному і боковому краш-тестах,  заробила максимальну оцінку в п'ять зірок від Національної адміністрації з безпеки дорожнього руху США (NHTSA).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: tsn.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!