RSS
Новости
27 сентября 2019, 14:02
Scania представила самоскид без кабіни (фото)
Шведський виробник Scania показав новий і повністю автономний самоскид для роботи у відкритих кар'єрах - кабіна водія в ньому не передбачена.

Чотиривісний самоскид Scania AXL створений для роботи в умовах відкритих кар'єрних розробок. На практиці це означає, що транспортний засіб буде пересуватися по території, де ніщо не заважає використовувати автопілот. У подібних умовах комп'ютер може повністю взяти управління вантажівкою на себе, компанія вирішила повністю відмовитися від кабіни водія.

Управління та контроль Scania AXL відбувається за допомогою інтелектуального модуля управління. У кар'єрах, наприклад, автономні операції виконуються системою логістики, яка надає дані та інструкції автомобілям, які вони повинні робити.

"Деякі наші клієнти вже мають самоврядні вантажівки. Однак поки в кабіні є місце для водія, про всяк випадок, щоб можна було втрутитися в ситуацію при необхідності. Scania AXL не має кабіни й це в значною мірою змінює правила гри. Розвиток самоврядних транспортних засобів зробив великий стрибок за останні роки. у нас все ще немає відповіді на багато питань, але за допомогою концептів, таких як Scania AXL, ми вийдемо на новий рівень і прискоримо дослідження в цій сфері ", - сказав Клаес Еріксон, керівник науково-дослідницького підрозділу Scania.

Двигун внутрішнього згоряння в концепті автомобіля поєднує в собі традиційні та нові технології і може також заправлятися відновлюваним біопаливом.

Перша жива демонстрація Scania AXL відбудеться 2 жовтня в День Інновацій Traton Group, в демо-центрі Scania.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Scania представила модель модульного електробусу. Шведський автовиробник назвав електробус NXT. Електричний транспортний засіб розроблений спеціально для міських поїздок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!