RSS
Новости
27 сентября 2019, 16:31
В Європі вперше сертифіковано китайський електромобіль
Перший китайський електромобіль Aiways U5 отримав сертифікат відповідності європейським стандартам і скоро надійде в продаж.

Очікується що перші поставки почнуться в 2020 році.

Міжнародний концерн TÜV Rheinland, що надає аудиторські послуги, перевірив електричний кросовер на відповідність до діючої Європейської рамкової директиви для офіційного затвердження типу транспортного засобу.

В Aiways залишились задоволені таким результатом і пообіцяли, що вже з 2020 року U5 надійде на європейський ринок. Спочатку його будуть продавати в Норвегії. Потім планують поставляти в Швецію і Німеччину.

Електричний кросовер досягає 4,7 метра в довжину. На нього встановили мотор потужністю в 140 кВт. По циклу NEDC на одній зарядці автомобіль може проїхати 460 кілометрів. Очікується, що стартова ціна U5 складе 25 000 доларів.

Завдяки отриманому сертифікату WVTA Aiways U5 став першим китайським електромобілем, який офіційно продаватимуть на території Європейського союзу. До цього два електричних кросовери проїхали 15 000 кілометрів від китайського Сіаня через Росію, країни Балтії, Скандинавії, Данії, країни Бенілюксу і Францію.

Раніше ЕлектроВісті писали, що нікому не відомій китайській Aiways вдалося вписати своє ім'я в Книгу рекордів Гіннесса. І все завдяки пробігу двох прототипів електричних кросоверів U5.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!