RSS
Новости
4 октября 2019, 14:18
У Китаї почали прокладати колії на магнітній подушці для потягів зі швидкістю 1000 км/год
У Китаї почали прокладати залізничне полотно для поїздів на магнітній подушці. Їх максимальна швидкість - 1 000 км/год. Влада країни припускає, що, використовуючи магнітну левітацію, потяги зможуть розігнатися з нинішніх 350 км/год, на звичайних коліях, до 600-1 000 км/год. Це скоротить час подорожі з Ухані в Гуанчжоу в чотири рази - до двох годин.

Експериментальний маршрут спочатку прокладуть в центральній провінції Китаю. Будівництво почали після публікації результатів дослідження, яке провів проектний інститут China Railway Group Limited. Їм доручили техніко-економічне обґрунтування для створення нової мережі доріг від Гуанчжоу до Пекіна, за якими потяги могли б рухатися зі швидкістю від 600 до 1 000 км/год.

Висока швидкість означає, що після введення в експлуатацію подорож з Ухані в Гуанчжоу протяжністю 2 200 км скоротиться приблизно до двох годин.

Раніше в Китаї представили прототип високошвидкісного потяга на магнітній подушці з п'ятьма вагонами. Щодо технічної інформації, яку розкрили інженери компанії «Циндао Сифан», він здатний розвивати швидкість до 600 км/год.

В даний час в Китаї вже функціонує найшвидший в світі комерційний маглев-поїзд. Він з'єднує аеропорт Шанхаю з центром міста і розвиває швидкість в 431 км/год.

Тим часом, абсолютний рекорд швидкості залізничного транспорту на повітряній подушці залишається у Японії. Ще в 2015 році локомотив компанії Central Japan Railway на випробувальному полігоні розігнався до 603 км/год. А вже найближчим часом в країні почнуться випробування експреса Alfa-X. Він буде розвивати більш скромну швидкість - до 360 км/год, але завдяки особливій конструкції буде більш тихим.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!