RSS
Новости
4 октября 2019, 14:53
Китайська компанія BYD зі своїми електробусами вийшла на ринок Німеччини
Китайська фірма BYD зі своїми електробусами завойовує ринок Німеччини. Компанія вже отримала своє перше замовлення. Німецькі оператори громадського транспорту BOGESTRA і HCR підписали контракт на 22 транзитні електричні автобуси з Китаю. Це транспорт повинен допомогти в боротьбі за якість повітря в регіоні Рейн-Рур.

Автобус від BYD може перевозити 80 пасажирів. Кожен з них на власному досвіді зможе відчути, що таке електричний транспорт.

 "Те, що місцеві жителі тепер будуть їздити з Вейтмара в Рімке з нульовими викидами, є першим і дуже важливим кроком на шляху захисту клімату. Це показує, що Bogestra виконує свої обіцянки і бере на себе відповідальність за стійке майбутнє на регіональному рівні", - зазначив мер Бохума, Томас Ейскірх.

Двадцять нових автобусів BYD будуть доставлені транзитному оператору BOGESTRA, а два інших відправляться до HCR. Електробуси прибудуть влітку 2020 року, і відразу ж почнуть курсувати за маршрутом №354 в Бохумі та №380 в Гельзенкірхені, а також в Херні.

"Ми дуже пишаємося цим важливим замовленням, яке демонструє наші можливості на ринку, де домінуючу позицію займають німецькі бренди. Діяльність BYD внесе вагомий внесок у скорочення викидів і поліпшення якості повітря. Для нас це набагато цінніше, ніж той факт, що це наше перше замовлення з Німеччини ", заявив Ісбранд Хо, керуючий директор BYD на європейському ринку.

BOGESTRA вже підключила до роботи експертів в сфері швидкої зарядки електромобілів з ABB. Вони встановлять на трьох автостанціях зарядні пристрої, які будуть забезпечувати енергопостачання нового електричного автопарку.

Новина про китайські автобуси з'явилася практично одночасно з оголошенням німецького автомобілебудівного концерну Daimler про те, що він більше не буде інвестувати кошти в розробку бензинових двигунів. Раніше ЕлектроВісті писали, що після того, як Мілан замовив 250 електробусів у польської компанії Solaris, на її продукцію звернула увагу Варшава. Столиця Польщі також вирішила почати позбуватися дизельних автобусів в системі громадського транспорту і розмістила у Solaris замовлення на виготовлення 130 електробусів-гармошок.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cleantechnica.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!