RSS
Новости
11 октября 2019, 20:34
На Запорізькій АЕС відбувся збій у роботі першого енергоблоку
У роботі першого енергоблоку Запорізької атомної електростанції (АЕС) стався збій. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції ядерного регулювання України.

Повідомляється, що через знеструмлення магістралі від резервного трансформатора власних потреб №5 відбулася втрата живлення споживачів першого каналу системи безпеки. Через відмову, не включився в роботу автоматично дизель-генератор № 1.

Уточнюється, що перший енергоблок Запорізької АЕС перебуває на планово-попереджувальному ремонті, стан реакторної установки - "перевантаження палива".

У зв'язку з подією була створена комісія з розслідування причин збою. Радіаційна обстановка на майданчику АЕС залишається без змін, фізичний захист знаходиться в штатному режимі.

Зазначимо, що Запорізька атомна електростанція є найбільшою АЕС у Європі і 6 енергоблоків потужністю 6 ГВт.

Раніше повідомлялося, що модернізований конденсатор на другому енергоблоці Запорізької АЕС працює без зауважень.

«Чергова модернізація конденсатора на другому енергоблоці пройшла успішно. Енергоблок був підключений до мережі після планово-попереджувального ремонту, і той факт, що він зараз працює без зауважень, говорить про те, що якість проведених монтажних і ремонтних робіт була на належному рівні», - розповів керівник служби головного фахівця з турбін Дмитро Самокіш.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: rbc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое