RSS
Новости
18 октября 2019, 15:58
В АМКУ розповіли, чи буде покарання для ДТЕК Західенерго
Голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв заявив, що про розділення "ДТЕК Західенерго" через створення дефіциту на ринку "на добу вперед" на Бурштинському енергоострові говорити ще рано.

Про це він сказав в інтерв'ю liga.net. У відповідь на питання, чи не чекає на "ДТЕК Західенерго" таке ж покарання, як і групу Ostchem Дмитра Фірташа (розділення - ред.) за створення дефіциту електроенергії на одному з ринків на Бурштинському енергоострові, Терентьєв сказав: "З ДТЕК Західенерго інша ситуація. Є Бурштинський енергоострів і є Об'єднана енергетична система України. В рамках енергоострова весь ДТЕК Західенерго - один суб'єкт, там всього одна станція і там нічого ділити". За його словами, в цілому про поділ ТЕС, які входять в ДТЕК Західенерго, говорити ще рано.

"В рамках Бурштинського острова ми бачимо створення дефіциту на ринку "на добу вперед". І ми чітко знаємо, що це було - ми бачимо ознаки цього. Друге, ми бачимо, що попит на електроенергію як залишався, так і залишається. Третє - імпорт на енергоострів був обмежений, і це було не без участі групи ДТЕК. На цьому ґрунтується фабула про справу "ДТЕК Західенерго", - пояснив голова АМКУ.

Раніше голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повідомив, що через зловживання підприємств теплової генерації, близько 80% потужностей яких контролює енергохолдинг ДТЕК, на "ринку на добу вперед" (РСВ) в певні години почав утворюватися дефіцит електроенергії. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: liga.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое