RSS
Новости
18 октября 2019, 18:15
Google став одним з лідерів по інвестиціям в джерела відновлюваної енергії
За прогнозами експертів, світовий ринок відновлюваної енергії до 2025 року перевищить $ 1,5 трлн. У зв'язку з цим, найбільші світові корпорації підтримують рух за відновлювану енергію задля створення стійких ресурсів і допомоги навколишньому середовищу.

Так, західні ЗМІ повідомляють, що Google нещодавно інвестував рекордні кошти в операції з джерелами відновлюваної енергії в США, Чилі і Європі. Всього укладено 18 угод, що на сьогоднішній день є найбільшою інвестицією такого роду.

Тепер цифровий гігант бере участь в 52 еко-проектах, які зроблять значний позитивний вклад на навколишнє середовище. Нові проекти призведуть і до подальших інвестицій в створювану енергетичну інфраструктуру. Мова йде  $ 2 млрд. Крім цього, компанія збирається придбати близько 720 мегават у сонячних ферм в Техасі, Північній і Південній Кароліні. У той же час свої плани на європейський енергетичний ринок гігант поки не розголошує. Однак відомо про наміри Google придбання 125 мегават в Чилі для забезпечення роботи власного центру обробки в цій країні.

Раніше Bloomberg, повідомляв, що ВДЕ випередять викопне паливо всього за 10 років.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: trust.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое