RSS
Новости
18 октября 2019, 21:32
Ford забезпечить власникам своїх електромобілів доступ до 125 тис. зарядних станцій FordPass в 21 країнах світу
Американський автовиробник Ford анонсував доступ своїх електромобілів, включаючи електрокроссовер Mach E в стилі Mustang, до зарядної екосистеми Ford Charging Solutions.

Власники майбутніх електромобілів Ford зможуть використовувати єдиний мобільний додаток FordPass для того, щоб знайти найближчу зарядну станцію, прокласти маршрут до неї, заплатити за зарядку і спостерігати за процесом заряду в віддаленому режимі.

В додаток буде вбудований планувальник Power My Trip, який автоматично вибере оптимальний маршрут між точками подорожі з урахуванням ємності та поточного заряду батареї, а також близькості зарядних станцій необхідної потужності і точок інтересу (кафе, ресторани, магазини і т.п.), в яких  можна з користю провести час очікування зарядки.

До моменту виходу першого електромобіля бренду в наступному році мережа FordPass Charging Network повинна включати більше 125 тис. локацій в 21 країнах світу.  В Європі Ford співпрацюватиме з компанією NewMotion і мережею швидкісних зарядок IONITY (автовиробник є одним з співзасновників мережі), яка планує ввести в експлуатацію 400 станцій в ключових точках ЄС до кінця 2020 року.

Зарядка на станціях IONITY на потужності 150 кВт забезпечить до 93 км запасу ходу всього за 10 хвилин зарядки.  У США в мережу FordPass Charging Network увійде близько 12 тис. станцій (35 тис. зарядних слотів) мереж Greenlots і Electrify America.

Для домашньої зарядки компанія випустить модель Ford Connected Wallbox, а також буде комплектувати свої електромобілі кабелем Ford Home Charge Cable для підключення до побутових розеток.  При цьому зарядка за допомогою настінного станції буде приблизно в п'ять разів швидше, ніж від побутової мережі, так що власникам приватних будинків однозначно варто вибрати перший варіант.

Раніше повідомлялося, що Ford інвестує 850 мільйонів доларів у виробництво електромобілів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!