RSS
Новости
25 октября 2019, 11:22
Швейцарія знижує «зелений» тариф і одноразову базову субсидію для сонячних електростанцій з 1 квітня 2020
Федеральна рада Швейцарії прийняла рішення з 1 квітня 2020 роки знизити «зелений» тариф за подачу електроенергії в мережу на 10%, а одноразову базову субсидію - на 29%.

Під базовою субсидією розуміється одноразова виплата операторам сонячних електростанцій потужністю до 100 кіловат в розмірі 1 400 франків. Тепер же виплата буде становити 1 000 франків. «Зелений тариф» знижується з 9,1 євроцента 8,2 євроцента за кіловат-годину.

Уряд обґрунтовує своє рішення тим, що за останній час інвестиційні витрати на обладнання для сонячних електростанцій впали на 9% в порівнянні з минулим роком.

Що стосується тієї частини одноразової субсидії, яка пов'язана з потужністю встановленої сонячної електростанції, то вона залишається без змін. Так, наприклад, оператори сонячних електростанцій потужністю до 30 кВт і раніше будуть отримувати 340 франків за кіловат установленої потужності. Для сонячних електростанцій потужністю більше ніж 30 кіловат передбачена субсидія в розмірі 300 франків за кіловат.

Швейцарські споживачі електроенергії платять збір, еквівалентний 2,1 євроцента за кіловат-годину, для стимулювання виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії. Гроші надходять до фонду, з якого і фінансуються різні заходи фінансової підтримки.

Раніше ЕлектроВісті писали, що уряд Швейцарії заявив, що до 2050 року країна стане кліматично нейтральною. Це означає, що викиди парникових газів будуть знижені до рівнів, які можуть бути поглинені природним шляхом або за допомогою технологій уловлювання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!