RSS
Новости
25 октября 2019, 15:28
Фахівці з Білорусі переймали досвід запорізьких атомників
Фахівці Білоруської атомної електростанції протягом декількох тижнів проходили стажування на Запорізькій АЕС. Щойно у них добудують атомну електростанцію, її фахівцям доведеться працювати з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом. Саме цей досвід білоруські фахівці вивчали в Україні. Навчання пройшло в рамках реалізації проекту технічного співробітництва з МАГАТЕ на 2018 - 2019 роки «Зміцнення потенціалу експлуатуючої організації для забезпечення безпечної та надійної експлуатації АЕС».

На Запорізькій АЕС білоруські інженери побачили не тільки як працює персонал станції з переробки РАВ, а й в цілому ознайомилися з роботою підприємства. Фахівці цеху дезактивації Запорізької АЕС активно ділилися з колегами своїми знаннями та напрацюваннями. Про це повідомляє сайт Міністерства енергетики республіки Білорусь. 

Начальник ділянки з переробки та захоронення РАВ цеху дезактивації Запорізької АЕС Євген Сурков відзначив, що фахівці Білоруської АЕС вже зараз, на початковому етапі, вивчають світовий досвід роботи експлуатуючої організації в частині поводження з РАВ, в тому числі на Запорізькій АЕС.

«Ми отримали вичерпну інформацію, починаючи з освіти РАО і закінчуючи розміщенням їх в контейнерах. Працівники цеху докладно ділилися з нами досвідом в частині своїх функціональних обов'язків. Досвід українських фахівців буде затребуваний в нашій подальшій роботі. Ми дуже задоволені взаємодією з нашими колегами », - поділився враженнями інженер цеху по роботі з РАВ Білоруської АЕС Євген Мяделець.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Білорусь може побудувати ще два блоки своєї АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: minenergo.gov.by
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!