RSS
Новости
1 ноября 2019, 14:00
Вітроенергетика США досягла 100 ГВт
За повідомленням американської Асоціації вітроенергетики (AWEA), встановлена потужність вітроенергетики США досягла 100 ГВт. Штати займають друге місце в світі за цим показником, на першому КНР, що володіє сьогодні приблизно 200 ГВт вітрових електростанцій.

Глава AWEA зазначає, що для будівництва перших 25 ГВт країні знадобилося 28 років, а наступні 75 ГВт були введені лише за 11 років. Сьогодні американська вітроенергетика - це 114 тисяч робочих місць, 500 заводів і $ 194 млрд накопичених інвестицій.

100 ГВт вітрових потужностей в США здатні виробляти 8% електроенергії країни - обсяги, еквівалентні споживання штату Каліфорнія.

Портфель проектів вітроенергетики на різних стадіях опрацювання досяг рекордних 46,5 ГВт.

Важливо відзначити, що вітроенергетика виробляє найдешевшу електроенергію в США. За останньою доповіддю Міністерства енергетики, середні ціни на вітрову електроенергію за укладеними у 2018 році прямими договорами купівлі-продажу (PPA) нижче двох центів за кіловат*год. За даними глави американської енергетичної компанії NextEra, вартість одиниці енергії нових вітрових станцій, навіть оснащених короткостроковими накопичувачами енергії, набагато нижча, ніж у нових газових електростанцій.

Раніше ЕлектроВісті писали, що "Зелена економіка" США на сьогодні оцінюється в $ 1,3 трильйона.

Також Міжнародне енергетичне агентство випустило прогноз розвитку морської вітроенергетики. За даними експертів, до 2040 року її потужність зросте в 15 разів, а галузь залучить близько $ 1 трлн інвестицій.

Наприклад, за даними української Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, за станом на кінець третього кварталу 2019 сумарна потужність введених в експлуатацію об'єктів ВДЕ в Україні склала 4,591ГВт, а частка ВДЕ в структурі генерації - 4,9%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!