RSS
Новости
1 ноября 2019, 14:56
ДТЕК завершив будівництво Приморської ВЕС потужністю 200 МВт
ДТЕК запустив одну з найбільших в країні ВЕС - Приморську вітроелектростанцію.

52 турбіни вітропарку загальною потужністю 200 МВт почали генерувати екологічно чисту енергію. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

«Ми вже інвестували в будівництво 1 ГВт сонячних і вітрових електростанцій понад 1 млрд євро, - зазначив Максим Тимченко, генеральний директор ДТЕК. - Запуск Приморської ВЕС - це черговий внесок компанії в зміцнення енергетичної незалежності країни, поліпшення навколишнього середовища та життя громад».

Станція генеруватиме 700 млн кВт*год «зеленої» електроенергії щорічно. Цього достатньо для забезпечення потреб в електроенергії 360 тисяч квартир або приватних будинків. Також станція буде сприяти зниженню викидів СО₂ в атмосферу на 750 тисяч тонн щорічно.

В компанії повідомляють, що на Приморській ВЕС реалізовані унікальні технічні рішення, які дозволяють експлуатувати обладнання з максимальною ефективністю. На ВЕС працює перша в Україні діджитальна підстанція.

Одинична потужність кожної вітротурбіни виробництва компанії GE - 3,8 МВт. Інвестиції в проєкт Приморської ВЕС склали 321 млн євро, з яких 180 млн євро - це кредитне фінансування від німецьких банків під гарантії експортно-кредитних агентств Euler Hermes (Німеччина) і CESCE (Іспанія).

Раніше ЕлектроВісті повідомляли, що ДТЕК запустив Покровську СЕС - другу за потужністю в Європі.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!