RSS
Новости
1 ноября 2019, 18:06
В Японії створили екологічний дерев’яний суперкар
В Японії виготовили екологічний суперкар, при цьому вчені використовували наноцеллюлозу з дерева. Даний матеріал на 80% міцніше сталі і в п'ять разів легше, заявляють інженери компанії Kankyosho.

Проект реалізували за підтримки Міністерства навколишнього середовища Японії. Фахівці побудували автомобіль з нового матеріалу, який отримали із целюлози.  Цей матеріал використовували для деталей і комплектуючих, з нього ж зібрали кузов і салон.

Інженери створили спеціальне целюлозне нановолокно. Основою матеріалу служить деревна маса, що отримується з відходів лісового господарства. Нова технологія може замінити пластик, метал і скло.

Зменшення ваги конструкції робить машину більш екологічно чистою з точки зору кількості викидів CO2, заявляють дослідники. Суперкар може бути повністю перероблений без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Разом з тим, є негативний момент, так як при виготовленні деталей використовують смолу. Джерело деревної маси потенційно нескінченне і надає надію на екологічне майбутнє, вважають японські вчені.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Lamborghini представила первый в мире гибрид на суперконденсаторах.


Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: lenta.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!