RSS
Новости
1 ноября 2019, 21:40
«ДТЕК» планує збудувати 1 гігават «зелених» електростанцій до 2022 року
У енергетичному холдингу «ДТЕК» Ріната Ахметова повідомили, що планують збудувати нові електростанції, що працюють на відновлювальних джерелах енергії, загальною потужністю 1 гігават до кінця 2022 року. Про це повідомив директор компанії Максим Тімченко.

«Ми поставили собі наступну амбітну ціль — побудувати ще 1 гігават потужностей протягом наступних трьох років», — заявив Тімченко.

За його словами, в даний час компанія знаходиться в активній стадії розробки структурування фінансування та вибору партнерів по проектам.  Зокрема, ДТЕК планує побудувати 0,5 ГВт вітряних і 0,4-0,5 ГВт сонячних потужностей.  Для їх будівництва будуть використовувати майданчики в Дніпропетровській, Запорізькій і Миколаївській областях.

Раніше повідомлялось, що ДТЕК завершив будівництво Приморської ВЕС потужністю 200 МВт. Станція генеруватиме 700 млн кВт*год «зеленої» електроенергії щорічно. Цього достатньо для забезпечення потреб в електроенергії 360 тисяч квартир або приватних будинків. Також станція буде сприяти зниженню викидів СО₂ в атмосферу на 750 тисяч тонн щорічно.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!