RSS
Новости
1 ноября 2019, 22:40
На Закарпатті збудували три сонячні електростанції
У селі Горбки Закарпатської області звели другі черги СЕС Веряца-1 та СЕС Веряця-2. Ще одну сонячну електростанцію потужністю 6,237 МВт звели поблизу с. Шаланки Виноградівського району Закарпатської області.

Друга черга СЕС Веряця-1, що введена в експлуатацію ТОВ «Інтеренерджі» потужністю 1062,6 кВт, складається з майже 4 тисяч сонячних панелей потужністю 275 Вт кожна та 23х інверторів.

Друга черга сонячної електростанції Веряця-2, що реалізована ТОВ «Акванова Гідроресурс» потужністю 1362,9 кВт, налічує майже 5 тисяч модулів. Постачальник панелей для зазначених черг СЕС Веряца-1 та СЕС Веряця-2 – китайська компанія Suzhou Talesun Solar Technologies CO. Постачальник інверторів – Photomates.r.o., що є офіційним представником HUAWEI.

Ще одну сонячну електростанцію потужністю 6,237 МВт звели поблизу с. Шаланки Виноградівського району Закарпатської області. Проект реалізований ТОВ «Солар Лайт» за рахунок власних і кредитних коштів. СЕС складається з понад 22 тисяч панелей і займає ділянку площею близько 10 га.

«Станція вироблятиме близько 7 300 000 кВт*год на рік. Генерація електроенергії з сонячної електростанції підвищить надійність електропостачання в даному регіоні».– зазначає директор ТОВ «Солар Лайт» Ірина Тимченко.

Вплив на атмосферне повітря, та всі інші компоненти навколишнього середовища, в процесі експлуатації СЕС – відсутній, оскільки при використанні фотоелектричних систем не спалюється паливо та немає частин, що рухаються. Фотогальванічні панелі є чистими та безшумними. Сонячна станція СЕС потужністю 5,4/6,237 МВт (AC/DC), призначена для промислового виробітку електричної енергії шляхом перетворення сонячної енергії в екологічно чисту електричну енергію в сонячних фотоелектричних модулях з наступною її трансформацією в зовнішні електричні мережі Закарпатської області.

Генеральним підрядником всіх трьох об’єктів виступає ТОВ «Гідроінжинірінг».

Раніше повідомлялось, що ДТЕК завершив будівництво Приморської ВЕС потужністю 200 МВт. Станція генеруватиме 700 млн кВт*год «зеленої» електроенергії щорічно. Цього достатньо для забезпечення потреб в електроенергії 360 тисяч квартир або приватних будинків. Також станція буде сприяти зниженню викидів СО₂ в атмосферу на 750 тисяч тонн щорічно.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pershij.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Тренды
1 день назад