RSS
Новости
8 ноября 2019, 09:18
Німеччина планує виробництво "зеленого" водню в Україні, Tesla представить «кіберпікап» 21 листопада та листування Геруса з Оржелем про покупку електроенергії з РФ - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

1,6 млн. євро за «дозвіл». Вінницькі енергетики шокували австрійського інвестора вартістю підключення до мережі

Вінницькі енергетики шокували австрійського виробника спортивного обладнання Head вартістю підключення до мережі. Інвестор збирався будувати завод у Вінниці, зараз за підключення до мережі їм потрібно заплатити 1,6 млн євро.

 

Німеччина готова запустити в Україні виробництво "зеленого" водню

Німеччина планує запустити в Україні виробництво «зеленого» водню. Демонстраційний проект планується реалізувати в рамках німецько-українського енергетичного партнерства H2.

 

Tesla представить «кіберпікап» 21 листопада. Ось що відомо вже зараз

Пікап відкриває для Tesla вихід на найважливіший американський ринок. Ілон Маск обіцяє «скажений» крутний момент, повний привід. Головна таємниця - зовнішній вигляд новинки. Презентація призначена на 21 листопада.

 

В інтернет опублікували відео листування Геруса з Оржелем про покупку електроенергії з РФ

На відео глава енергетичного комітету парламенту Андрій Герус нібито обговорював з міністром енергетики та захисту навколишнього серед Олексієм Оржелем закупівлю у Росії 2000 МВт електроенергії.

 

У Хмельницькій області побудують сонячну електростанцію на 15 МВт на колишньому пасовищі

На території Солобковецької об'єднаної територіальної громади почали будівництво сонячної електростанції. СЕС будують на земельній ділянці площею 20 гектарів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!