RSS
Новости
8 ноября 2019, 19:30
Siemens Gamesa в Швеції будуть забезпечувати енергією вітру дата-центри Google
Siemens Gamesa посилить вітроенергетичний потенціал Швеції: німецька компанія поставить 62 вітряні турбіни потужністю 4,1 МВт для вітроелектростанції Stavro потужністю 254 МВт. І з 2021 року нова ВЕС Stavro буде постачати чисту енергію на дата-центри Google в Швеції.

Проект нової ВЕС Stavro розроблений Prime Capital AG, що належить консорціуму, з корейськими інвесторами, Siemens Financial Services і німецьким пенсійним фондом Nordrheinische Ärzteversorgung.

«Шведський ринок демонструє свій величезний вітроенергетичний потенціал, прагнучи до 2050 року стати нейтральним щодо викидів вуглецю», - говорить Альфонсо Фобель, гендиректор підрозділу наземних ВЕС Siemens Gamesa.

Енергія вітропарку Stavro буде купуватися місцевою філією Google і картонно-паперовою фабрикою Holmen за умовами укладених угод про покупку електроенергії (РРА).

ВЕС Stavro потужністю 254 МВт буде розташована на півночі Швеції.  Обидві зони: Blodrotberget з 40 вітряними турбінами і Blackfjället з 22 вітряками видаватимуть електроенергію в централізовану мережу.  Вітропарк почне свою роботу в кінці 2021 року.

Протягом 30 років Siemens Gamesa буде стежити за експлуатацією і технічним обслуговуванням ВЕС Stavro, а інший підрозділ (Siemens Gas and Power) буде відповідати за підключення до мережі.  Цей окремий проект теж включає в себе проектування, будівельні роботи, монтаж і введення в експлуатацію двох підстанцій потужністю 150 і 33 кВт.

Проекти на кшталт Stavro показують, як Siemens Gamesa вносить вклад в декарбонізацію енергосистеми, пропонуючи рішення, адаптовані до потреб кожного клієнта та проекту, відзначають в керівництві компанії.  Для їх партнерів - Prime Capital, шведська ВЕС Stavro стала другою великою операцією такого типу за останні два роки.

«Наше тісне співробітництво з Siemens Gamesa дозволило нам з самого початку вивчити проект і підвищити прибутковість для наших інвесторів на ринку,» - сказав Андреас Калуше, гендиректор Prime Capital.

Раніше повідомлялося, що Siemens Gamesa представила гондолу вітрогенератора потужністю 10 МВт

У січні 2019 німецько-іспанський виробник вітряних турбін Siemens Gamesa (SGRE) представив концепцію своєї нової моделі вітряної турбіни для офшорної вітроенергетики. Тепер компанія презентувала гондолу для цього вітряка в Данії, де буде встановлений випробувальний зразок.

Виробник повідомляє, що початок комерційної експлуатації нового вітрогенератора запланована на 2022 рік.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: pronedra.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!