RSS
Новости
8 ноября 2019, 22:40
Інженери з Німеччини та Китаю різко збільшили потужність сонячних панелей
Компанія Longi Solar разом з німецьким інститутом TUV Rheinland повідомила про збільшення рівня видобутку електроенергії на 20% завдяки використанню експериментальних сонячних панелей.

В якості експериментальної установки компанія використовувала двосторонні монокристалічні модулі та сонячні елементи n-типу з негативно зарядженими пластинами.

Експериментальний майданчик з вісьмома модулями встановили у вересні минулого року в Ченнаї, на південному сході Індії. Двосторонні модулі були змонтовані на стійці з нахилом в 15 градусів і розташовані на висоті одного метра від землі.

Звіт показав, що обидва двосторонніх продукта по продуктивності перевершили односторонні. Більш високу продуктивність модуля n-типу фахівці Longi Solar пояснюють безрамковим типом його конструкції.

Дані з місця тестування також показали більш високу продуктивність двосторонніх панелей в дні з більш розсіяним сонячним світлом. Ця інформація допоможе дослідникам довести вигоду установки двосторонніх сонячних модулів.

Раніше повідомлялося, що влада Південної Кореї має намір прибрати з внутрішнього ринку сонячні панелі з низькою ефективністю.

Обмеження у вигляді галузевого стандарту вступлять в силу з 2020 року, але цьому буде передувати дискусія між ринковими гравцями, виробниками та представниками влади. Попередньо вироблено рішення встановити мінімальне обмеження для вироблених, тих, що продаються і використовуються в проектах на території Південної Кореї сонячних панелей на рівні 17% ККД.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: obozrevatel.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!