RSS
Новости
15 ноября 2019, 10:18
Глава Honda: «Електромобілі не стануть мейнстримом»
На Франкфуртському автошоу в 2019 році Honda показала свій перший електромобіль. Однак це не означає, що компанія готова всерйоз зайнятися електрифікацією свого модельного ряду, і вже тим більше - розробкою безпілотників.

В інтерв'ю журналу Automotive News глава японського автовиробника Honda Такахіро Хачіго впевнено заявив, що «електромобілі не стануть мейнстримом».  Подібну точку зору висловлював в 2019 р. Клаус Фреліх, головний інженер BMW.  Сумнівається Хачіго і в поширенні безпілотного транспорту.

«Труднощі, які стоять перед електромобілями і повним автономним рухом, до сих пір досить великі», - сказав він.

При цьому глава Honda визнає необхідність виробництва більш чистих автомобілів.  І каже, що компанія під його керівництвом буде скорочувати емісію вуглекислого газу шляхом виробництва гібридних систем.  Деякі вважають цю технологію компромісом, але Хачіго не бачить в цьому нічого поганого: вона економить паливо і знижує викиди, не обмежуючи свободу пересування автомобіля.

На думку Хачіго, законодавці, а не попит, стимулюють зростання продажів електромобілів.

«Я не вірю в істотне зростання попиту на акумуляторні автомобілі, і вважаю, що це правильно для всього світу.  Існують проблеми з інфраструктурою та обладнанням.  У різних країнах різні закони, і з ними треба рахуватися.  Так що необхідно продовжувати дослідження і розробки, але я не вірю, що[електромобілі найближчим часом стануть мейнстримом », - сказав він.

Підхід Honda до електрифікації змінюється в залежності від ринку.  У Європі компанія обіцяє продавати з 2022 р. тільки електричні та гібридні моделі.  У США незмінно популярна CR-V отримає в 2020 р. гібридну трансмісію, але пропонувати її будуть лише як опцію.  Плани на безпілотні технології взагалі туманні.

Раніше повідомлялося, що Honda приймає заявки на свій перший серійний електромобіль.

Також в Honda розсекретили офіційну назвау свого електромобіля - Honda e. Невеликий автомобіль є першою електричною моделлю компанії. Honda e створений на платформі, яку в майбутньому отримають такі серійні моделі, як Honda Sports EV Concept, представлена ​​в кінці 2017 року.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!