RSS
Новости
15 ноября 2019, 10:44
Американці зробили метановий трактор, який скорочує викиди на 80%
Американський виробник спеціальної й сільськогосподарської техніки New Holland випустив метановий трактор, який скорочує викиди CO2 мінімум на 10%, а загальні викиди — на 80%.

T6 Methane Power переміг у категорії «Сталий розвиток» конкурсу «Трактор року 2020», який проводився в рамках міжнародної виставки Agritechnica 2019. 

«Перевагою метанового трактора є зниження експлуатаційних витрат до 30%, - каже представник New Holland Томас Буркерт. - T6 Methane Power забезпечує продуктивність аналогічного дизельного трактора — потужність 180 к.с., крутний момент 740 Нм».

Метановий трактор оснащений абсолютно новим 6,7-літровим двигуном NEF, спеціально розробленим FPT Industrial для застосування у сільському господарстві.

На T6 Methane Power метанові балони зберігаються у тому ж положенні, що і балони дизельного пального на стандартній моделі T6. Це забезпечує оператору відмінну видимість з кабіни і не обмежує доступ.

Коробка передач 17*16 забезпечує швидкість 50 км/год і 40 км/год у режимі ECO.

Раніше повідомлялося, що John Deere представила концепт автономного безпілотного електротрактора.  Концепт не має кабіни і обладнаний двигуном на 500 квт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!