RSS
Новости
15 ноября 2019, 12:15
На Львівській залізниці крали електроенергію для майнінгу криптовалюти
Департамент безпеки "Укрзалізниці" разом з правоохоронцями виявив на Львівській залізниці майнінгову ферму криптовалюти (біткойнів), яка працювала на електроенергії компанії. Попередній розмір завданих збитків - один мільйон гривень.

 Про це повідомив директор департаменту економічної та інформаційної безпеки УЗ Олег Назарук, повідомляє прес-служба компанії. 

"Під час огляду приміщення, де знаходилася так звана ферма, виявлені понад 100 одиниць комп'ютерного обладнання, що здійснювало генерування біткойнів. Зазначена техніка була підключена до електромережі "Укрзалізниці". Орієнтовна сума збитків з початку року - 1 млн грн", - заявив Назарук.


 

В "Укрзалізниці" наголошують, що, відповідно до закону "Про Національний банк України", випуск та обіг криптовалюти на території України заборонені.

Матеріали перевірки направлено до Тернопільського відділення поліції ГУ НПУ в Тернопільській області. За результатами перевірки порушено кримінальне провадження.

Раніше повідомлялося, що на Южно-Українській АЕС майніли криптовалюту

Служба безпеки України виявила в режимних приміщеннях Южно-Української атомної електростанції комп'ютерну техніку, яка використовувалася для майнінгу криптовалюти. За даними слідства, через несанкціоноване розміщення комп'ютерної техніки відбулося розголошення відомостей про фізичний захист атомної електростанції, що є державною таємницею.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое