RSS
Новости
15 ноября 2019, 15:46
Марка Morris відроджується в електричному ретро-фургоні
Британський виробник Morris випустив свою останню нову модель фургона ще в 1960-х. І ось тепер марка відроджується в новій якості - як виробник стильних комерційних фургонів для компаній, які хочуть виділитися і готові заплатити за це суму від $ 77 000.

Для сучасного автолюбителя назва Morris навряд чи скаже багато про що, але літні британці згадують про марку з ностальгією. Morris в 1940-1960 виробляв невибагливі комерційні фургони та вантажівки. І тепер марка несподівано відроджується: фургон для вантажоперевезень на електротязі Morris JE примушує звернути на себе увагу, хоча б через свій ретро–вигляд. Однак, як це нерідко буває у нішевих електрокарів, трохи шокує ціною.

На якій платформі зібрали новий Morris, виробник не уточнює. Але обіцяє модульність і гнучкість: якщо продажі комерційного фургона підуть, пізніше JE можна перетворити в пікап або Кемпер.


Morris сподівається, що JE швидко знайде покупців серед компаній, які бажають виділитися серед інших автоперевізників. Модульна конструкція і незалежні електромотори зробили вантажний відсік дуже містким - 5,5 кубометрів - і при цьому з рівною підлогою. Хіба що висота завантаження залишає бажати кращого, адже в дні довелося розмістити батареї.

На одній зарядці JE може подолати до 380 км з вантажем до 1 тонни. У продаж JE надійде в 2021 році за ціною від $ 77 000.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!