RSS
Новости
22 ноября 2019, 12:00
На Мукачівщині збудували сонячну електростанцію потужністю 24 МВт
На Закарпатті звели одну з найпотужніших сонячних електростанцій області, що складається з понад 72 тис. панелей. Цього вдосталь, аби забезпечити електроенергією все місто Мукачево.

Вироблену СЕС електроенергію продаватимуть за «зеленим» тарифом. Електростанцію розмістили на 45 гектарах землі у селі Нижній Коропець на місці закинутого, зарослого бур’яном пустиря.

Будівництво сонячних електростанцій економічно вигідне і для громади села, адже це створить додаткові робочі місця та надходження в бюджет. Щороку бюджет поповнюватиметься на 1,5 млн гривень від оренди землі, які планують вкладати в розвиток села.

В подальшому на об’єкті планується працевлаштувати на постійній основі близько 20 чоловік. Також за кошти інвесторів в селі відремонтують дорогу протяжністю 850 метрів. Вже наступного року сонячна електростанція запрацює на повну потужність.

За словами представника компанії ТОВ «Геліос Стратегія» (м.Дніпро), яка займається будівництвом об’єкту, інвесторами проекту (загальна вартість якого близько 24 млн. доларів) є корейська компанія GS Engineering & Construction Co.

Раніше ЕлектроВісті писали, що на Закарпатті збудували три сонячні електростанції. Загальна потужність трьох СЕС становить 8,6 МВт

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!