RSS
Новости
22 ноября 2019, 17:39
«Нова-енергетична-компанія» вперше виставила електроенергію на біржу
Приватне підприємство «Нова-енергетична-компанія» вперше на майданчику «Української енергетичної біржі» виставила на продаж обсяги електроенергії. На 25 листопада компанія пропонує до продажу базове навантаження в обсязі 10,8 тис МВт*год з поставкою протягом 1-15 грудня по стартовим цінам 1590-1630 грн/МВт*год. Про це йдеться у анонсі аукціону, який опублікований на сайті «Української енергетичної біржі».

«В даному випадку ми використовуємо всі можливі майданчики: і РДН, і ВДН, і ринок двосторонніх договорів, і майданчик біржі, який має право на життя. Ми хочемо там бути присутніми. Ми розраховуємо на покупців, які не хочуть гратися на РДН і ловити всі спреди, і яким потрібна стійка і зрозуміла поставка зі стабільною ціною», - прокоментував пропозицію директор «Нової-енергетичної-компанії» Олександр Притика.

Також він додав, що компанія оцінює, що на біржі будуть реалізовані невеликі обсяги. Коментуючи джерело електроенергії, яка виставлена на біржовий майданчик, Притика зазначив, що на сьогодні компанія купує електроенергію на внутрішньому ринку, а також імпортує, відповідно продаватися за двосторонніми договорами буде мікс.

«У нас декілька джерел електроенергії, ми купуємо як по імпорту, так і на внутрішньому ринку», - сказав він.

Відповідаючи на питання, про наслідки обмежень імпорту з боку системного оператора НЕК «Укренерго», Притика зазначив, що компанія укладає договір з покупцем на певні обсяги, якщо буде обмежений імпорт (у порівнянні із запланованим значенням), тоді вона буде докуповувати необхідні обсяги на внутрішньому ринку для забезпечення законтрактованого обсягу.

Раніше ЕлектроВісті писали, що українська енергетична біржа отримала членство в Europex

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!