RSS
Новости
22 ноября 2019, 20:38
Двоє шахраїв за допомогою фіктивних представництв Tesla обдурили українців більш ніж на 12 млн грн
Прокуратура Києва повідомила про завершення досудового розслідування щодо двох осіб, які створили фейкові представництва американського виробника автомобілів Tesla і обдурили клієнтів більш ніж на 12 млн грн.

За версією слідчих, підозрювані протягом 2017-2019 років створили ряд фіктивних представництв Tesla, використовуючи схожі назви, і розміщували в інтернеті рекламу про продаж цінних паперів і автомобілів бренду. До компанії Ілона Маска, створені фігурантами справи фіктивні фірми, ніякого відношення не мали. Ліцензії на здійснення діяльності на фондовому ринку у них теж не було. Обманним шляхом підозрювані заволоділи коштами 25 постраждалих на суму понад 12 млн грн.

Підозрюваних звинувачують за ч.2, 3, 4 ст. 190 (шахрайство) та ч.2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України. Максимальний термін за першою статтею - від п'яти до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, за другою - від семи до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Найближчим часом матеріали справи будуть передані до суду, який і повинен визначити провину і міру покарання.

Раніше ЕлектроВісті писали, що за січень-вересень 2019 року в Україні зареєстровано майже 5,5 тис. електромобілів.  Це на 42% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив Сергій Савчук, голова Держенергоефективності.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!