RSS
Новости
29 ноября 2019, 10:48
Енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення планового ремонту
29 листопада 2019 року о 01:36 енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення капітального планового ремонту. Проводиться набір потужності.

Обладнання першого та другого енергоблоків ЮУАЕС працює без зауважень в заданому режимі.

Радіаційний фон на промисловому майданчику атомної станції знаходиться на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 29 листопада складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Нагадаємо, що 11 жовтня 2019 року о 07:33 енергоблок №1 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту.

Раніше ЕлектроВісті писали, що на Южно-Українській АЕС у перебігу планово-попереджувального ремонту (ППР) енергоблока №2 вперше в Україні проведено натурні випробування перевантажувального контейнера HI-TRAC 190 компанії Holtec. Ця робота передбачена програмою впровадження технології Holtec для зберігання відпрацьованого ядерного палива (ВЯП) трьох українських АЕС у централізованому сховищі ВЯП (ЦСВЯП), яке споруджують на території зони відчуження Чорнобильської АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!