RSS
Новости
29 ноября 2019, 14:42
Українська організація вперше отримала дозвіл на переробку батарейок на території Євросоюзу
Україна відправить 20 тонн батарейок на переробку в Румунію, повідомив віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Twitter.

"Організація "Батарейки, здавайтеся" вперше в Україні отримала дозвіл на переробку батарейок в ЄС! 20 тонн поїдуть до Румунії", - повідомив він.

"Реформа системи відходів за європейськими стандартами - це крок на шляху до ЄС", - підкреслив міністр.

Організатори акції на сторінці у Facebook уточнили, що батарейки вирушать на переробку на завод GreenWEEE, який знаходиться біля м. Бузеу. Завод переробляє батарейки з 2011 року, а працює з 2007 року і переважно займається переробкою старої електронної техніки.

 Для відправки першої партії зібраних батарейок на переробку необхідно супровідний лист від Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України та узгодження з боку уряду Румунії. Очікується, що воно буде отримано протягом двох-трьох тижнів.

Раніше ЕлектроВісті писали, що депутати «Слуги народу» зареєстрували у Верховній Раді законопроект №2352 «Про батареї та акумулятори» для створення системи їх утилізації.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое