RSS
Новости
29 ноября 2019, 20:41
Міжвідомча комісія включила проект зі створення енергетичного кластера Чорнобильської АЕС до переліку Держінвестпроекту
Міжвідомча комісія включила проект зі створення енергетичного кластера Чорнобильської АЕС до переліку державних інвестиційних проектів.
 

Згідно з оприлюдненим на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оновленим переліком проектів, загальна вартість проекту становить 36,27 млрд грн, з них станом на 1 січня 2019 року було профінансовано вже 44,2 млн грн.  В даний час на завершення проекту необхідно 36,16 млрд грн.

Комісія рекомендувала Міністерству енергетики та захисту навколишнього середовища реалізувати проект за рахунок бюджетних програм міністерства.

Державний інвестиційний проект енергетичного кластера ЧАЕС розроблений в 2019 році і передбачає, зокрема, створення нової системи енергопостачання на ЧАЕС, будівництво енергопотужностей для власних потреб станції і в перспективі - створення парку об'єктів альтернативної енергетики загальною потужністю 1300 МВт.

Раніше повідомлялося, що сонячні та вітрові станції у Чорнобильській зоні будуватимуть лише на невеличкій території промислового призначення.

У Прип'яті на території Чорнобильської атомної електростанції було відкрито сонячну електростанцію наприкінці 2018 року. У березні 2019 року стало відомо, що за кошти уряду Іспанії на території ЧАЕС буде збудована ще одна сонячна електростанція.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое